Sprzedaż chemii

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych, skutecznych preparatów chemicznych, które pomogą Ci nie tylko w myciu czy podstawowej dezynfekcji fermy drobiu i innego typu pomieszczeń, ale także ich zamgławianiu lub ozonowaniu - znajdujesz się w odpowiednim miejscu. W naszej ofercie odnajdziesz starannie dobrane, najwyższe jakościowo środki sprawdzające się przede wszystkim w rolnictwie oraz licznych zakładach produkcyjnych. Sprzedawane przez nas preparaty wielokrotnie testowaliśmy, aby upewnić się, że ich działanie jest w pełni efektywne, a Ty odczujesz maksymalną satysfakcję z dokonanego zakupu. W naszym sklepie znajdziesz również środki przydatne w udoju oraz pieczarkarstwie. Niebawem w sprzedaży pojawi się także nasza własna linia produktów, dlatego zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej.

Preparaty do dezynfekcji ferm drobiu

Chcąc przeprowadzić skuteczną dezynfekcję fermy drobiu lub zakładu produkcyjnego musisz zaopatrzyć się w niezawodne preparaty, które wyeliminują Twój problem ze szkodliwymi drobnoustrojami na długi czas. Zapoznaj się z ofertą i wybierz spośród dostępnych w niej środków zwalczających wszelkie roztocza czy uciążliwe owady takie jak muchy, pleśniakowca, wołka czy ptaszyńca kurzego. Przetestuj preparaty, które w szybki sposób zdezynfekują zarówno klatki, jak i urządzenia wykorzystywane w obiekcie. Stosując odpowiednie substancje zadbasz, aby zagrażające zdrowiu zwierząt bakterie, wirusy i grzyby zostały zlikwidowane. Dostępne w sprzedaży produkty charakteryzują się szerokim spektrum działania, dlatego nie czekaj i jak najszybciej zdecyduj się na ich zakup.

Środki do zamgławiania i ozonowania ferm drobiu

Dezynfekcja ferm drobiu oraz innych miejsc, które jej wymagają może być przeprowadzana różnymi metodami. Do najskuteczniejszych z nich zaliczają się zamgławianie termiczne oraz ozonowanie, zmniejszające liczebność uciążliwych szkodników do minimum. Już niedługo w ofercie pojawi się wyprodukowany przez nas nośnik mgły przyczyniający się do wykonania zabiegu na najwyższym poziomie.

Produkty dla zwierząt

Wpuszczenie drobiu do świeżo umytego kurnika po wszelkich niezbędnych naprawach, ozonowaniu i wykonaniu innych, specjalistycznych usług wymaga zatroszczenia się również o kondycję drobiu. W naszym sklepie dokonasz zamówienia produktów przeznaczonych dla zwierząt, regulujących działanie ich układów trawiennych, wzmacniających nogi oraz wspomagających ich odpowiedni wzrost i rozwój.

Coś dla pieczarkarzy i dojarzy

Nasza oferta jest pełna sprawdzonych produktów także w przypadku, jeżeli poza fermą drobiu lub oprócz niej jesteś w posiadaniu pieczarkarni, a także zwierząt do udoju. Wśród dostępnych w sprzedaży środków odnajdziesz liczne rodzaje preparatów zarówno myjących, jak i dezynfekujących obory, szklarnie czy pomieszczenia, w których uprawia się grzyby. Pilnowanie, aby higiena w tego typu miejscach utrzymywana była na najwyższym poziomie pozwoli Ci cieszyć się zdrowiem swoich zwierząt oraz bardziej okazałymi, lepszymi zbiorami np. pieczarek.

  • IMG_1030