Mycie ferm drobiu

Dopilnuj, aby Twój kurnik lśnił czystością. Skorzystaj z oferowanej przez nas usługi mycia ferm drobiu. Zatroszcz się o prawidłowy rozwój swoich zwierząt i zapewnij im godne warunki życia. Z nami pozbędziesz się uciążliwych pajęczyn, kurzu oraz odchodów, przyczyniających się do zaniedbania i zapuszczenia obiektu. Wyeliminujesz także nieprzyjemne zapachy wydobywające się z kurnika, a co najważniejsze - zastosowanie przez nas odpowiednich preparatów myjących wpłynie na zmniejszenie liczebności szkodliwych, szalejących na fermie mikroorganizmów, zagrażających rozwojowi Twojego drobiu. Mycie kurników polega na docieraniu do każdej szczeliny i zakamarku obiektu, dlatego niezwykle ważne jest, aby przed przystąpieniem do działania upewnić się, że na fermie nie pozostało żadne zwierzę.

Co obejmuje mycie kurników?

Kompleksowe mycie ferm drobiu z naszej oferty dokonywane jest w sposób ciśnieniowy (wydajność 200 barów/1260l na godzinę) i obejmuje wszelkie elementy znajdujące się w kurniku. Zachowując najwyższą staranność przechodzimy przez wszystkie poziomy obiektu, czyszcząc zarówno sufit, kominy, jak i ściany czy posadzkę. Nie oszczędzamy również linii oświetlenia oraz nie pomijamy urządzeń inwentarskich. Decydując się na usługę mycia kurnika możesz mieć pewność, że wszelkie linie karmienia, pojenia, wentylatory czy nagrzewnice będą doprowadzone do satysfakcjonującego stanu.

Czego używamy do mycia ferm drobiu?

Ciśnieniowe mycie kurników odbywa się z wykorzystaniem zimnej wody oraz sprawdzonych preparatów czyszczących, radzących sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Stosowane do mycia specjalistyczne środki chemiczne posiadają dodatkowy walor, jakim jest ich łatwa biodegradacja, co czyni je przyjaznymi dla środowiska.

Dodatkowe usługi - mycie specjalistyczne

Podczas wykonywania usługi mycia fermy drobiu oferujemy Ci także działania dodatkowe, do których zalicza się między innymi czyszczenie mechaniczne linii pojenia. Możemy spowodować, że zakamienione, pokryte biofilmem linie wrócą do stanu świetności, wpuszczając odpowiednie, dezynfekujące środki chemiczne, usuwające kamień, rdzę i błonę biologiczną. Specjalizujemy się również w likwidacji kamienia z miseczek, dlatego jeśli w swoim kurniku zauważasz jego pierwsze oznaki - nie wahaj się przed skorzystaniem z naszych usług.

Zalecane przygotowanie kurnika do powtórnego wstawienia

Specjalistyczne mycie fermy to doskonały sposób na wyczyszczenie jej z uciążliwych zabrudzeń przed kolejnym wpuszczeniem tam drobiu. Przeprowadzenie zabiegu może okazać się niewystarczające, jeżeli zmagasz się ze szkodliwymi mikroorganizmami lub owadami dewastującymi Twój kurnik i zagrażającymi zwierzętom. Zalecane przygotowanie obiektu do powtórnego wstawienia składa się z trzech podstawowych kroków. Mycie specjalistyczne, dezynfekcja wstępna oraz dezynfekcja końcowa (na słomę, pellet czy torf) pozwolą Ci nabrać pewności, że szkodniki na fermie zostały zwalczone. Gwarantujemy, że naszą usługę wykonamy w sposób profesjonalny, a po ukończeniu działań sporządzimy dla Ciebie świadectwo mycia.

  • IMG_0006
  • IMG_0162
  • IMG_0320
  • IMG_1179