Usługi DDD

Zadbaj o swój drób i upewnij się, że kurnik, w którym przebywają zwierzęta jest miejscem wolnym od szkodników zagrażających ich bezpieczeństwu. Częste, kompleksowe czyszczenie fermy drobiu to podstawa jej pielęgnacji, jednak samo mycie obiektu nie wystarczy, aby móc pochwalić się jego wysokim standardem sanitarnym. Zapoznaj się z pakietem wykonywanych przez nas usług dodatkowych i podejmij decyzję o przeprowadzeniu dezynfekcji, dezynsekcji oraz deratyzacji swojego kurnika. Nasze indywidualnie dobierane metody zwalczania mikroorganizmów, a także zabezpieczenie fermy przed ich ponownym pojawieniem się zagwarantują, że poprawny rozwój Twojego drobiu w odpowiednich warunkach nie będzie dłużej zagrożony.

Czym jest dezynfekcja kurników?

Dezynfekcja kurników przeprowadzana jest w celu usunięcia z nich mikroorganizmów, roztoczy, wirusów, jak również innych drobnoustrojów chorobotwórczych, które mogą mieć negatywny wpływ na prawidłowy rozwój Twojego drobiu. Zabieg ten powinien być wykonywany po wcześniejszym, kompleksowym umyciu fermy oraz jej wyschnięciu. Do dezynfekcji kurników nasza firma używa wyłącznie sprawdzonych preparatów, których wysoka skuteczność pozwala w pełni zwalczyć wszystkie szkodniki występujące w Twoim obiekcie.

Co daje dezynsekcja?

Dopełniająca zabieg dezynfekcji - dezynsekcja kurników - umożliwia likwidację pojawiających się na fermie szkodliwych owadów. Decydując się na tę profesjonalną, wykonywaną przez nas usługę szybko zdasz sobie sprawę, że doskwierające zwierzętom owady tj. pleśniakowiec, wołek, ptaszyniec kurzy zniknęły. Przeprowadzając dezynsekcję pilnujemy, żeby działanie to było całkowicie bezpieczne. Zachowujemy też wszelkie normy jakościowe tak, aby zagwarantować Ci pełną skuteczność zabiegu.

Deratyzacja jako trzeci etap zabiegów

Jeżeli z niepokojem zauważasz, że Twoja ferma drobiu została zaatakowana przez uciążliwe, szkodliwe gryzonie takie jak myszy czy szczury nie wahaj się przed przeprowadzeniem w niej deratyzacji. Skuteczne środki, którymi dysponujemy zwalczą pojawiających się w kurniku niszczycieli.

Przygotowanie kurnika do dezynfekcji

Aby procesy dezynfekcji kurników charakteryzowały się maksymalną efektywnością, a ich przeprowadzenie niosło za sobą długotrwałe, pozytywne skutki nie można pominąć należytego przygotowania fermy do zabiegów. Przed rozpoczęciem działań dezynfekujących upewnij się, że kurnik jest pusty - nie mogą znajdować się w nim żadne zwierzęta, przedmioty stanowiące wyposażenie obiektu, pasza czy ściółka. Bardzo ważne jest, żeby w pierwszej kolejności niezależnie od zamówionej usługi (do których zaliczają się także dezynsekcja oraz deratyzacja) ferma została wysprzątana z kurzu, pajęczyn i wszelkich odchodów. Jeżeli chcesz mieć pewność, że proces ten będzie przeprowadzony na najwyższym poziomie skorzystaj z dostępnego w naszej ofercie mycia kurników.

Charakteryzujemy się najwyższą starannością w przeprowadzaniu prac typu DDD. Możesz mieć pewność, że dotrzemy do każdego zakamarka i szczeliny Twojego kurnika. Gwarantujemy, że wykonane przez nas usługi spełnią Twoje oczekiwania.

  • IMG_4201
  • IMG_4202